У «ДНР» мавпують київську патрульну поліцію
У «ДНР» мавпують київську патрульну поліцію

Новостворена київська патрульна поліція надихнула так зване керівництво «ДНР» на створення аналогової структури на окупованих територіях. Про це у своєму Facebook написав співголова ГІ «Права справа» Дмитро Снєгирьов.

У невизнаній «республіці» вже оголосили набір у нову силову структуру. Навіть намалювали агітплакат, що зображує молодика у формі на тлі допотопного російського автомобіля «Нива». Таким чином терористи хочуть скопіювати новостворену поліцію.

«Побачили красивий бренд і гарну ідею – і вирішили її вкрасти. Втім, спотворили приблизно так, як мавпа, що взяла до лап пензля, змогла би спотворити саму ідею живопису», – написав Снєгирьов. Також він зазначив, що форму української поліції розробляли за світовими стандартами, а те, у що одягнені «полісмени» «ДНР», нагадує форму таксистів: «Спроба «злизати» ідею і зробити так, щоб електорат цього не помітив, завжди приводить до таких невеселих результатів. До того ж українська поліція пересувається на високотехнологічних, економічних Toyota Prius, які є своєрідним еталоном якості на автомобільному ринку, а окупантська поліція – на російських «Нивах» зі слабким двигуном, відсутністю динаміки розгону і високим рівнем споживання палива».

Нагадаємо, 2 липня Верховна Рада ухвалила закон про національну поліцію. 4 липня нові поліцейські патрулі вийшли працювати на вулиці Києва. Також найближчим часом по-новому будуть патрулювати вулиці Одеси, Харкова та Львова. На черзі – Луцьк та Миколаїв. Перший заступник міністра внутрішніх справ України Ека Зґуладзе вже заявила, що перші успіхи новоспечених патрульних поліцейських столиці перевершили її очікування. У свою чергу, голова МВС Арсен Аваков обіцяє, що протягом двох місяців в лавах міліції відбудеться переатестація особового складу з подальшим переформатуванням у поліцію.

Читайте: Нова патрульна поліція Києва пройшла бойове хрещення

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ