ДНР - ЛНР
«ДНР» та «ЛНР» погодилися перенести вибори на 2016 рік

«ДНР» і «ЛНР» погодилися перенести вибори на 2016 рік. Про це йдеться у спеціальній заяві представників самопроголошених республік, передає сепаратистське видання «Донецька служба новин».

«Ми з задоволенням відзначаємо, що пропозиція «ЛНР» про перенесення виборів на Донбасі на 21 лютого 2016 за умови повного виконання Києвом політичних пунктів «Мінська-2» враховано «нормандською четвіркою». Ми вивчили заяви та рекомендації пані Меркель і пана Олланда. Провели сьогодні тут, у Мінську, консультації з представниками ОБСЄ та Росії. Отримали вказівки від наших лідерів Олександра Захарченка та Ігоря Плотницького», – наголошується в тексті.

Як відомо, 6 жовтня у Мінську проходить засідання тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі. Президент України Петро Порошенко 5 жовтян заявляв, що у вівторок бойовики мають оголосити про скасування псевдовиборів на Донбасі. Напередодні міністр закордонних справ Росії Сєрґєй Лавров підтвердив, що цими днями відповідні «сигнали» з Москви передаються до тимчасово окупованих «ДНР» та «ЛНР» територій Донбасу.

Читайте: Чому Захід носиться із виборами на окупованих територіях, як із писаною торбою…

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ