epa04296083 Pro-russian rebels patrols outside of Luhansk, Ukraine, 02 July 2014. Fighting in eastern Ukraine resumed a day earlier, hours after the Ukrainian President declared an end to a ceasefire that had only been patchily observed. EPA/STRINGER
Прокуратура Донецької області повідомила, що колишнього «міністра ДНР» вбили за «бендерівську» позицію

Прокуратура Донецької області розслідує загибель колишнього «міністра палива та енергетики» терористичної організації «ДНР». Про це повідомляє прес-служба відомства, пише Newsru.com.

Згідно з повідомленням, до органів прокуратури України звернувся мешканець Києва, який заявив, що його брата – Євгена Файницького, який працював на терористів «ДНР» – жорстоко вбито та інформація про цей факт замовчується.

Наразі прокуратурою Донецької області встановлено, що Файницький наприкінці 2014 – на початку 2015 років працював так званим «міністром палива та енергетики «ДНР». У лютому поточного року, згідно інформації ЗМІ, його було затримано нібито за шпіонаж на користь України.

Заявник також передав прокуратурі офіційну відповідь так званого генерального прокурора «ДНР» Андрія Співака від 28 серпня 2015 року в якій зазначено, що Файницького заарештовано за «…проукраїнську, бендерівську, націоналістичну позицію» і він начебто утримується під вартою.

Проте згодом рідні отримали з Росії свідоцтво про смерть Файницького, у якому зазначено, що він помер ще 17 травня. Документ був виданий у Ростовській області РФ, містом смерті вказаний Донецьк. «Що стало причиною смерті колишнього міністра терористів, наразі з’ясовуватимуть у прокуратурі Донецької області», – йдеться у повідомленні відомства. Слідство триває.

Читайте: Чистки у фейковій «республіці»: заарештовано «міністра доходів і зборів ДНР»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ