бойовики
Через чутки про «злив» Росією бойовики подумують про припинення війни

Усе менше російських кадрових військових бажають їхати воювати на український Донбас, а бойовики обговорюють можливість припинення війни під гарантії Києва не саджати їх за ґрати. Про це пише координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук вранці 25 вересня у Facebook.

«Серед військовослужбовців ЗС РФ продовжує поширюватися інформація про наміри Путіна «злити ДНР і ЛНР», – зазначає він. «Відзначається зниження бажання кадрових офіцерів російської армії виїжджати «у відпустки» на територію України та брати участь у терористичній діяльності НЗФ на Донбасі», – стверджує Тимчук.

За його словами, інформація «про злив» також «активно обговорюється самими терористами». «У середовищі бойовиків усе більше мусується теза про готовність «припинити війну» під гарантії амністії з боку Києва», – заявляє Тимчук.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, серед особового складу угруповань бойовиків на Донбасі практично щодня ходять панічні чутки про закриття проекту «Новоросія» Російською Федерацією.

Нагадаємо, раніше Тимчук повідовляв, що російських найманців з батальйону «Дон», що дислокується в Луганській області, відкликали назад в РФ для подальшого перекидання в Сирію.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ