Бойовики «Ісламської держави»
Терористи «ІД» легалізували використання людських органів полонених

Бойовики «Ісламської держави» з 31 січня 2015 року легалізували використання людських органів полонених для своїх бойовиків. Під час рейду спецназу США вдалося знайти відповідний документ, пише Reuters.

«Невірні та їх органи не є достойними та можуть бути вирізані з тіла без покарання. Вилучення органів, навіть, якщо бранець помре, також не є забороненим», – йдеться в документі.

Зазначається, що дозволяється вилучення органів у живих бранців, щоби врятувати життя мусульманина, навіть якщо це є фатальним для полоненого.

Агентство Reuters не може підтвердити автентичність цього документу, проте високопосадовці США повідомили, що даний документ був знайдений під час рейду у східний Сирії ще в травні цього року.

Документ не дає жодних доказів того, що «Ісламська держава» насправді бере участь у видаленнях органів або в торгівлі ними.  Натомість він забезпечує релігійну санкцію для цього процесу.

Раніше Ірак звинуватив «Ісламську державу» у вилученні людських органів та в їх незаконному обігу для отримання прибутку.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ