Коаліція
Таблиця з 60 країнами нібито міжнародної коаліції, яка воює в Сирії проти «ІД»

Терористи «Ісламської держави» опублікували нове пропагандистське відео, у якому серед своїх ворогів називають і Україну. Ісламістські бойовики включили нашу країну до списку з 60 держав, які, на їхню думку, входять до складу міжнародної антитерористичної коаліції.

Як повідомляє  Gazeta Wyborcza, поруч з країнами, які дійсно беруть активну участь у бомбардуванні терористів у Сирії, терористи включили до коаліції й країни, які ніколи не втручалися у сирійський конфлікт. Зокрема, такими стали Україна, Польща, Литва, Молдова та інші.

В якийсь момент на пропагандистському відео з’являється таблиця з 60 країнами нібито міжнародної антитерористичної коаліції, яка воює в Сирії проти «ІД». І прапор України теж серед них. «Це ваша коаліція дияволів. З Іраном, Туреччиною і Росією, які приєдналися до боротьби, тому що невірні завжди об’єднуються, щоби побороти правду», – сказав один із терористів у на відео.

Тим часом, США закликали до активізації дій коаліції проти «Ісламської держави». Також до інтенсифікації бойових дій міжнародної коаліції проти «Ісламської держави» закликав і координатор кампанії США проти «ІД» Бретт Макгурк. На зустрічі з послами 65 держав, які входять у коаліцію, в 23 листопада він зажадав від союзників «посилити тиск на ІД».

Як повідомляв Інформаційний Акцент,  днями грузинські ЗМІ оприлюднили відеозвернення, поширене в Інтернеті від імені терористичного угруповання «Ісламська держава», з погрозами на адресу Грузії. На відео четверо молодиків, озброєних автоматами, грузинською мовою звертаються до мусульман, які проживають у Грузії, закликаючи їх підтримати «ІД», а самій Грузії погрожують «халіфатом».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ