Білий дім
«ІДІЛ» в новому відео погрожує атакувати Білий дім

Терористичне угрупування «Ісламська держава» в своєму новому відео погрожує вдарити по Білому дому, а також влаштувати нові теракти у Франції. Про це повідомляє Reuters.

Відео починається з сюжету про теракти у Парижі, відтак показано двох бойовиків, які окремо виступають перед камерою. Відео під назвою «Париж перед Римом» демонструє бойовиків, які погрожують підірвати французькі пам’ятники і обіцяють завдати удару по Білому дому. «Ми підірвемо його, так само, як ми підривали ідолів на цій добрій землі»,   говорить один із бойовиків, показуючи на Білий дім.

Директор ФБР Джеймс Комі заявив у четвер, що він не був поінформований про будь-яку переконливу загрозу  атаки на зразок тієї, що була в Парижі, в Сполучених Штатах. Речник Держдепартаменту США Джон Кербі повідомив, що в четвер відео обстежували, щоби визначити його «правдивість». «Всі тут, в Сполучених Штатах, сприймають ці погрози серйозно», сказав він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше «Ісламська держава» випустила відео, на якому погрожує вчинити теракт у Нью-Йорку.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ