джихад
Ісламісти в новому відео погрожують атакувати Нью-Йорк

«Ісламська держава» погрожує вчинити теракти у Нью-Йорку. Натяки на це містяться в новому відеоролику, випущеному «ІД», пише NEWSru.com.

6-хвилинне відео в основному скомпоновано з кадрів із видами Парижа, а також Президента Франції Франсуа Олланда. Однак в один із моментів на відео видно знамениту нью-йоркську площу Таймс-сквер, а потім з’являється чоловік із поясом смертника. Після цього в кадрі з’являється механізм, схожий на кнопку детонатора.

Опис відео надала американська SITE Intelligence Group, яка відстежує діяльність джихадистів. Отже, кадри Нью-Йорка були взяті з відео, опублікованого «ІД2 ще в квітні. Тож опубліковане в середу відео не може служити доказом нової загрози для найбільшого мегаполісу США, який став у вересні 2001 року місцем найбільш руйнівних терактів в історії. Аналогічні висловлення транслювала міська поліція. Замначальника управління поліції міста Стівен Девіс заявив, що владі відомо про існування відео. Поліція вважає, що місто як і раніше залишається однією з головних цілей терористів, проте, інформації про конкретну загрозу теракту не надходило, підкреслив він.

Помічник Президента США з питань боротьби з тероризмом Ліза Монако дала аналогічну оцінку в ефірі MSNBC. За її словами, у влади США наразі «немає жодної інформації про реальні загрози щодо Вашингтона» або будь-яких інших американських міст. Монако підкреслила, що спецслужби США уважно стежать за тим, що стосується можливих дій угруповання. Після терактів у Парижі поліція Нью-Йорка створила підрозділ оперативного реагування на можливі теракти, воно почало свою роботу 16 листопада. Підрозділ створено на постійній основі, він працюватиме незалежно від рівня терористичної небезпеки.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, терористичне угруповання «Ісламська держава» розповсюдило заяву, в якій погрожує здійсненням терактів у США та інших країнах.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ