Через чутки про наступ ЗСУ на прикордонних пунктах пропуску з РФ збільшилась кількість жителів, які прагнуть виїхати в Росію
Через чутки про наступ ЗСУ жителі окупованого Донбасу прагнуть виїхати в Росію

У бандформуваннях «ДНР» і «ЛНР» триває істерія навколо нібито підготовки українських військ до наступу. Про це повідомив народний депутат, глава групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук на сторінці у Facebook.

«Посилено поширюються чутки, підтримувані повідомленнями контрольованих бойовиками ЗМІ, про стягування українських військ до лінії фронту», – написав Тимчук.

За його словами, на тлі цих чуток на прикордонних пунктах пропуску з РФ, контрольованих терористами, більшає мешканців окупованих районів, які прагнуть виїхати до Росії.

«Одночасно в середовищі бойовиків продовжують мусуватися чутки про власний наступ, покликаний «зірвати наступ сил АТО», – додав нардеп.

При цьому в Ясинуватій і Горлівці активно провокатори «ДНР» активно поширюють чутки про «проникнення» в ці міста «диверсійних груп «Правого сектора» з метою терору і диверсій» – задля створення паніки нібито перед «великим наступом українських військ».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше з’явилися чутки про масштабний наступ бойовиків на травневі свята.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ