Терористи  погрожуют війною за особливий статус Донбасу
Терористи погрожуют війною за особливий статус Донбасу

Ватажок терористів так званої Луганської народної республіки Ігор Плотницький заявив, що поправки до Конституції України, спрямовані Верховною Радою в Конституційний Суд, не мають жодного відношення до реалізації Мінських угод, передає сайт Подробности.

За його словами, «ЛНР» і «ДНР» будуть і далі домагатися включення спецстатусу в Основний закон України. «Вже краще війна, ніж обман», – заявив ватажок «ЛНР». За його словами, Президент України Петро Порошенко цього не приховує.

«Він відверто публічно заявив, що ніякого особливого статусу для Донбасу ці поправки не передбачають. При цьому всім учасникам переговорів добре відомо, що Україна зобов’язана надати Донбасу особливий статус. (…) написано дослівно: «особливий статус», – обурився терорист.

Крім того Плотницький також пообіцяв, що «ЛНР» і «ДНР» будуть домагатися включення гарантій особливого статусу в основний текст Конституції, «а не в якісь тимчасові перехідні положення».

Нагадаємо, 16 липня нардепи «децентралізували» Конституцію. Проект змін до Основного закону направили у Конституційний суд. За словами Президента України Петра Порошенка, документ не передбачає особливого статусу Донбасу, а лише припускає можливість специфічного порядку здійснення місцевого самоврядування в окремих адміністративно-територіальних одиницях Донецької і Луганської областей.

Інформаційний Акцент

  • Києвлянка

    А хрена за шиворот воно не хоче. Ублюдок.