boy-ovy-ky-donbas
Факти епідемій викликають погіршення морально-психологічного стану бойовиків

У з’єднаннях російсько-сепаратистських військ на окупованому Донбасі постійно фіксуються спалахи інфекційних захворювань. Причина – у систематичних порушеннях санітарних норм. Про це повідомив у Facbook керівник групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

«Наприкінці жовтня ц.р. в підрозділах «1-го мотострілецького батальйону» «окремого механізованого полку» (Макіївка) «1-го АК ДНР» зафіксований випадок масового захворювання військовослужбовців на коросту. Подібні факти викликають погіршення морально-психологічного стану особового складу через підвищену небезпеку захворювання, надто в умовах казармового стану», – написав Тимчук.

Також він повідомив, що в прикордонних з Україною районах Ростовської області РФ, в безпосередній близькості від держкордону, фіксується скупчення сил і засобів ЗС РФ.

«Зокрема, в районі н.п. Матвєєв Курган, Закадичне, Кринка, Демидівка зафіксовано значну кількість військової техніки (ствольна артилерія, танки). Військова техніка та озброєння розміщені в лісосмугах і замасковані. Техніка охороняється особами у військовій формі без розпізнавальних знаків», – наголосив глава «ІС».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ