Російські бойовики
Бойовики перейшли на особливу «дієту» – горілку та наркотики

Бойовики на Донбасі підтримують «бойовий дух» наркотиками та алкоголем. Про це повідомив речник Адміністрації президента України з питань АТО полковник Олександр Мотузяник, пише Newsru.com.

«Незадовільне харчове та фінансове забезпечення призвело до зловживання алкоголем та наркотиками, внаслідок чого збільшилася кількість хаотичних обстрілів бойовиками як своїх позицій, так і позицій сил АТО», – сказав полковник. Крім того, розвідка доповідає, що російське окупаційне командування розповсюджує чутки про можливий наступ української армії.

«Це робиться не лише для того, щоби спровокувати Збройні Сили України, але й має на меті розв’язати проблему браку житла для бойовиків на зимовий період. Втім, дана інформація не відповідає дійсності: Україна дотримується перемир’я, виконуючи Мінські домовленості», – заявив речник АП.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, українська сторона в односторонньому порядку запровадила режим припинення вогню в зоні АТО з 25 листопада. Тож, вогонь у відповідь на провокативні обстріли бойовиків не відкривають. Водночас, у разі загрози життю, боєць має право відкрити вогонь.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ