бойовики
Серед бойовиків на Донбасі ширяться чутки, що найближчим часом варто очікувати припинення будь-якої «допомоги з Росії»

В підрозділах російсько-терористичних військ створюються «групи спепропаганди». Про написав керівник групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook.

«У підрозділах російсько-терористичних військ «1-го АК ДНР» створюються «групи спец пропаганди» з метою проведення інформаційно-психологічних акцій (операцій) тактичного рівня (вплив на особовий склад передових підрозділів сил АТО і місцеве населення в прифронтовій смузі)», – написав Тимчук.

Тим часом у бандформуваннях «ЛНР» і серед місцевого населення поширюють чутки про нібито «збройні провокації» з боку сил АТО підрозділами «найманців з країн Балтії».

За твердженням місцевих ЗМІ з посиланням на «чиновників» і представників командування «2-го АК ЛНР», групи «снайперів-найманців з Латвії» обстрілюють мирних жителів на КПВВ «Золоте» з метою дискредитації «молодої республіки».

«Вчорашня заява глави МЗС РФ Сєрґєя Лаврова про те, що Росія не визнає «ЛДНР», викликала сплеск паніки серед бойовиків та їхніх прихильників з числа місцевого населення на Донбасі», – зазначає Тимчук.

Активно поширюються тези про те, що «Путін злив Новоросію», що найближчим часом варто очікувати припинення будь-якої «допомоги з Росії», що Мінський діалог є для Москви лише приводом дипломатично відмовитись від окупованих територій.

Серед місцевих бойовиків також подейкують, що нібито вже досягнуті домовленості між Києвом і Москвою про «амністію» терористів, проте, вона стосуватиметься лише тих бойовиків НЗФ, хто не брав безпосередньої участі в бойових діях, тоді як всі інші – а це левова частка особового складу «1-го АК ДНР» та «2-го АК ЛНР» – вважатимуться «військовими злочинцями» і потраплять під жорстке кримінальне переслідування з боку України.

Серед російських найманців, в свою чергу, поширюється інформація про те, що Росія не дасть їм змоги залишити Донбас і повернутися до РФ, потрапивши таким чином під переслідування з боку України.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Росія відмовилася збільшити грошове забезпечення «добровольців» і «козаків», які воюють на боці терористів на Донбасі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ