Церковні коштовності
Церковні коштовності

Служба безпеки України разом з прикордонниками та військовослужбовцями ЗСУ ліквідувала на Луганщині канал контрабанди через лінію розмежування великої партії предметів з дорогоцінних металів, повідомив прес-центр СБ України.

На залізничному шляху неподалік станції Кондрашівська (Станично-Луганський район) співробітники СБУ та військові затримали товарний потяг. Під час огляду тепловоза виявили п’ять господарських сумок з ювелірними та сувенірними виробами, церковним начинням.

Як зазначають у СБУ, вага вантажу вимірюється десятками кілограмів. Зловмисники намагалися нелегально вивезти з тимчасово окупованої території срібний та позолочений посуд, ікони, хрести, панагії – вироби одного з відомих виробників ювелірної продукції, який залишився на території, що перебуває під контролем терористів «ЛНР».

Наразі відкрито кримінальне провадження за ст.258-5 Кримінального кодексу України – фінансування тероризму. Тривають слідчі та оперативні заходи для встановлення всіх деталей правопорушення.

Нагадаємо, 17 липня Верховна Рада ухвалила закон, яким передбачається, що переміщення товарів у район чи з району проведення АТО здійснюється в порядку, що встановлюється Кабінетом Міністрів за поданням Служби безпеки України.

Читайте: На Донбасі затримали контрабандні харчі на 100 тисяч гривень

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ