Снайперські війни на Донбасі
Снайперські війни на Донбасі

У зоні бойових дій на Сході загострюється збройне протистояння, де терористи, серед іншого, намагаються розв’язати снайперську війну. Про це у Facebook повідомив координатор групи «Інформаційний спротив», народний депутат Дмитро Тимчук.

За його словами, на кількох ділянках лінії розмежування сторін зафіксували наполегливі дії одразу кількох снайперських груп бойовиків, які намагаються захопити та утримувати певні ділянки вогневої ініціативи.

«Фіксується також подальше загострення ситуації в зоні АТО, зі стійкою тенденцією до подальшого погіршення та ескалації збройного протистояння. Інтенсивність і щільність обстрілів із боку російсько-терористичних військ збільшуються», – зазначив він.

Терористи продовжують активно застосовувати важке озброєння (120-мм міномети, 122-мм і 152-мм артилерію та бронетехніку) для обстрілу як позицій і опорних пунктів українських військ, так і населених пунктів, що перебувають під їхнім контролем.

За даними групи «ІС», одразу на кількох ділянках лінії розмежування сторін противник намагається вести розвідку бойових підрозділів українських військ.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ