Україна - НАТО
Терористи вимагають у новій Конституції закріпити позаблоковий статус України

Терористи з окупованих районів Донецької та Луганської областей пропонують конституційне закріплення позаблокового статусу України. Таку пропозицію щодо реформи Конституції України вони направили в Конституційну комісію України на ім’я Володимира Гройсмана та в Мінську контактну групу на адресу представника ОБСЄ Ґайді Тальявіні, а також представнику Росії Азамату Кульмухаметову, представникові України Леоніду Кучмі й тимчасовому координатору групи з політичних питань П’єру Морелю, передає Інтерфакс-Україна.

Ватажок донецьких терористів Д.Пушилін заявив, що вони вже зверталися до української сторони з цього приводу. «6 травня почали функціювати робочі підгрупи Мінської контактної групи, в рамках однієї з них має пройти обговорення політичного блоку питань, зокрема, і конституційної реформи України, як це наказують Мінські угоди. Тому, напередодні запланованого засідання Конституційної комісії України 13 травня 2015 року, ми ще раз письмово направили свої законодавчі пропозиції», – повідомив Пушилін «Донецькому агентству новин».

«У разі якщо Україна внесе дані поправки в свою Конституцію, то і ватажки ДНР і ЛНР внесуть відповідні зміни в свої конституції», – підкреслив Пушилін.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, донецькі терористи погодилися на найширшу автономію у складі України. При цьому донецькі бойовики пропонують внести статтю в Конституцію про те, щоб інші регіони України мали право на самовизначення.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ