Зенітно-ракетний комплекс
Зенітно-ракетний комплекс

У населеному пункті Октябрське, що за 25 км від Маріуполя, терористи розмістили зенітно-ракетний комплекс «Стріла-10», призначений для знищення повітряних цілей. Про це заявив заступник керівника Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Александр Хуґ, передає Українська правда.

Він уточнив, що установку спостерігачі ОБСЄ зафіксували за допомогою безпілотника. За словами Хуґа, досі жодна зі сторін конфлікту не виконала до кінця зобов’язання з відведення важкого озброєння. Також він додав, що загалом інтенсивність обстрілів протягом останнього тижня знизилася. Неспокійними все ще залишаються Широкине, територія довкола донецького аеропорту, Горлівка та інші місця.

Хуґ наголосив, що Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ на Донбасі продовжує працювати над деескалацією конфлікту в Широкиному. «Тут мова йде про відведення вогню з обох сторін, а не про демілітаризацію, як писали деякі ЗМІ», – підкреслив він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, роззброїти селище, яке нині є найгарячішою точкою сектору «М», домовилися лідери «нормандської четвірки» під час телефонної розмови 1 травня, а вже наступного дня полк особливого призначення «Азов» вивів частину сил з Широкиного.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ