бойовики
Терористи хочуть розмістити важке озброєння між житловими будинками у Комінтерновому

Танки, САУ та інше важке озброєння дуже скоро повернеться до захопленого Комінтернового. Бойовики чекають тільки, поки спостерігачі ОБСЄ залишать цей населений пункт у «сірій зоні». Про це 24 грудня заявив речник Адміністрації Президента з питань АТО Олександр Мотузяник, повідомляє Укрінформ.

«Намагаючись ввести в оману спостерігачів ОБСЄ, бойовики намагаються оперативно вивести із села Комінтернове важке озброєння, щоб приховати порушення Мінських домовленостей. Після завершення візиту місії до цього села, окупанти розглядають можливість розміщення танків, САУ та іншого важкого озброєння у житлових кварталах та на новозбудованих оборонних рубежах», – сказав Мотузяник.

Він уточнив, що представники СММ ОБСЄ 23 грудня відвідали Комінтернове та запланували це зробити у четвер. Напередодні приїзду місії ОБСЄ окупанти вивели з населеного пункту бойову техніку. За словами речника АТО, самі бойовики Комінтернове не залишили – їх там щонайменше 100 осіб.

Також Мотузяник заявив, що населений пункт Водяне у так званій «сірій зоні» поблизу Маріуполя не контролюється російськими окупаційними силами. Натомість сусідній населений пункт Заїченко зайнятий бойовиками вже давно. Поки не можна говорити про якісь зміни на карті розмежування сторін. «Є лінія розмежування, є так звана «сіра зона», і є позиції бойовиків», – наголосив речник АП.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 22 грудня бойовики вдерлися в «сіру зону» на лінії розмежування – на бронемашинах в’їхали на територію селища Комінтернове на Донеччині. До слова, тут не має бути ані військових ЗСУ, ані терористів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ