Військова техніка
Військова техніка

Протягом останніх трьох діб терористи активно переміщають бойову техніку з польових баз і таборів у центральні частини Донецька і Луганська. Про це повідомив військовий експерт Дмитро Тимчук, передає Сегодня.

За його інформацією, вся техніка пройшла ремонт і технічне обслуговування. Варто зазначити, що терористи стягують озброєння, яке заборонене мінськими угодами.

«Північніше населеного пункту Металіст, що в районі Обозного, продовжує розгортатися ударна тактична група. Техніку та озброєння маскують у приватних дворах. Північніше Кам’янобродського району зосереджено артгрупу терористів, яка діятиме в інтересах даної тактичної групи», – зазначив експерт.

Крім того, в Луганську функціонує 3-х великих бази зосередження військової техніки та озброєння – у північній частині міста, на південній околиці та на південному заході, а ще в районі Лутугиного. Також фіксується висока інтенсивність переміщення техніки між Луганськом і південними районами «ЛНР».

До слова, інформацію експерта підтверджують і місцеві жителі. Користувачі соцмереж поширили в Інтернеті фото, на якому видно, як Київському районі Донецька у дворі бізнес-центру і житлового комплексу «Європейський» стоять військові вантажівки, танки і гаубиці.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ