В Одесі пролунав чеговий вибух
Бойовики намагалися підірвати відділення Пенсійного фонду

28 травня у секторі «А» сили АТО попередили спробу здійснення терористичної атаки у селищі міського типу Станично-Луганське. Російсько-терористичні найманці намагались скоїти масове вбивство мирних мешканців. Про це повідомляє прес-центр АТО.

«Напередодні інциденту, група військової контррозвідки СБУ отримала оперативну інформацію про те, що біля будівлі Пенсійного фонду в Станично-Луганському терористи планують привести в дію вибухонебезпечний предмет під час значного скупчення людей, які планували провести там зібрання з вимогою відкрити пішохідний перехід через зруйнований міст. Зазначимо, що перехід закрито за наказом керівника цивільно-військової адміністрації Луганщини Геннадія Москаля», – йдеться у повідомленні.

Військові контррозвідники разом із підрозділом військового спецназу вчасно відшукали фугас та знешкодили його на місці.

Учасники операції зазначають, що «пекельна машинка» була виготовлена зі знанням справи: артилерійський снаряд калібру 120 міліметрів був приєднаний до радіодетонатора, який могли активувати з дистанційного пульта керування будь-якої миті.

У військовій контррозвідці повідомили, що за фактом даного інциденту порушено кримінальне провадження за статтею «Тероризм».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ