Терористи змінили тактику обстрілів
Терористи змінили тактику обстрілів

За минулу добу активні бойові дії та провокації в зоні АТО стали причиною поранення трьох військових, загиблих немає. Про це повідомив речник Адміністрації Президента з питань АТО Андрій Лисенко, передає ЛІГАБізнесІнформ.

За його словами, всі троє військових зазнали поранень на західних околицях Донецька. Лисенко також повідомив, що проросійські бойовики змінили тактику обстрілів: «Терористи змінили тактику – вони вже ведуть вогонь з важкого озброєння навіть у світлий час доби. Ці провокації приносять страждання і мирному населенню – згідно з повідомленнями представників ОБСЄ, селище Широкине покинули всі мирні жителі».

На маріупольському напрямку противник здійснив серію потужних артилерійських і мінометних обстрілів позицій сил АТО по всій лінії фронту.

«На донецькому напрямку найбільш складна ситуація. Під Мар’їнкою регулярно відбуваються ворожі провокації з використанням стрілецького і важкого озброєння. Противник веде вогонь із західних, житлових районів Донецька», – підкреслив Лисенко. Крім того, тривають обстріли з боку бойовиків у районі Красногорівки, Пісків та Авдіївки.

Речник зазначив, що сили АТО перебувають у високій бойовій готовності й адекватно реагують на агресію терористів.

Нагадаємо, терористи не полишають спроб прорвати оборону українських військових у Мар’їнці та Луганській області. Втім, силам АТО вдається відбити атаки та тримати ситуацію під контролем.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ