Авдіївський КХЗ
АКХЗ піддається інтенсивному обстрілу з липня 2014 року

Бойовики знову обстріляли територію коксохімічного заводу в Авдіївці. Мінометна атака сталася близько 23:00. Про це повідомив керівник міліції Донеччини В’ячеслав Аброськін, повідомляє 5 канал.

Вбитих чи постраждалих, за даними Аброськіна, немає. Водночас правоохоронці наголошують, що бойовики прицільно б’ють по підприємству.

Нагадаємо, що в ніч проти неділі терористи вже атакували Авдіївку та її завод. 10 снарядів розірвалися на території залізничного цеху. Двоє працівників коксохімічного заводу отримали поранення. Розривами снарядів важкого озброєння на заводі пошкодило устаткування.

Зазначимо, за минулу добу на Сході країни загинуло двоє українських військових, ще п’ятеро були поранені. За словами речника Адміністрації Президента з питань АТО Андрія Лисенка, бойовики і надалі використовують заборонене Мінськими домовленостями озброєння. Вогонь відкривали і з «Градів», найгарячіше минулої доби було поблизу Донецького аеропорту.

Як повідомлялося, АКХЗ піддається інтенсивному обстрілу з липня 2014 року. За цей час на території підприємства розірвалося понад 300 снарядів. Сім співробітників заводу загинули.

Авдіївський КХЗ – найбільше в Європі коксохімічне підприємство. Входить до групи «Метінвест», основними акціонерами якої є ПрАТ «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ, Донецьк) (71,24%) і група компаній «Смарт-холдинг» (23,76%). ТОВ «Метінвест Холдинг» – керуюча компанія групи «Метінвест».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ