Бойовики знову обстріляли місто Щастя
Бойовики знову обстріляли місто Щастя

Сьогодні вночі, 7 липня, бойовики з окупованої Веселої Гори обстріляли з мінометів територію Луганської теплоелектростанції у м.Щастя (Новоайдарський район). Як йдеться в повідомленні прес-служби голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля, дві міни влучили у відкрите розподільче обладнання, одна – в дах турбінного цеху.

Подача електроенергії внаслідок обстрілу не припинялася, однак через пошкоджені лінії електропередач місто до ранку залишилося без центрального водопостачання. Це вже другий поспіль обстріл ТЕС, що забезпечує елекроенергією контрольовану Україною частину області.

У неділю ввечері бойовики також обстріляли станцію з мінометів і пошкодили обладнання. Тоді обійшлося без припинення електроенергії, однак в зону вогню потрапили двоє мирних мешканців, які ловили рибу в каналі поблизу ТЕС. Обидва отримали поранення.

Перебиті останнім обстрілом лінії електропередач за ніч змогли відремонтувати, зранку подачу води у Щасті відновили.

Як відомо, Луганщина – єдина з областей України, яка від’єднана від єдиних енергетичних систем через перебиті військовими діями магістральні лінії електропередач. А ТЕС у Щасті – єдине джерело електрики для жителів півночі Луганської області. Станція вже кілька разів припиняла роботу через обстріли бойовиків. У лютому 2015 року окуповані райони Луганщини повністю перейшли на електропостачання з Росії.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ