Електромобіль витрачав 106 Вт на кілометр
Електромобіль витрачав 106 Вт на кілометр

728,7 кілометрів – саме стільки двоє мешканців Данії змогли проїхати на електромобілі Tesla Model S P85D лише на одному заряді, встановивши тим самим новий світовий рекорд. Про це повідомляє УНІАН.

Рекордна подорож тривала майже добу: 19 годин і 40 хвилин, 1 година з яких припала на зупинку для відпочинку. За цей час данці зуміли проїхати близько 730 км, витративши 77,5 кВт енергії. Тобто в середньому їхній електромобіль витрачав 106 Вт за кілометр.

При цьому середня швидкість склала 39 км/год. Рекордсменів обганяли навіть фури. Щоправда, вони одразу попередили потік про свою повільність спеціальними наклейками на автомобілі. Також для встановлення нового рекорду данці навіть не користувалися кондиціонером, хоча температура за бортом була близько +27 градусів за Цельсієм.

Рекордсмени зауважили, що вони трохи не розрахували час. На їхню думку, потрібно було виїжджати раніше, щоб якомога більший шлях проїхати в світлий час доби. Так можна було би збільшити показник пробігу ще на кілька кілометрів.

Читайте: Французькі підлітки отримали право кермувати електрокарами

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ