Домашній акумулятор від Tesla
Революційний домашній акумулятор від Tesla

Революційна американська автомобільна компанія Tesla Motors Inc. представила побутові літій-іонні акумулятори для приватних осель. Як заявляє фірма-розробник новинки, це дозволить зберігати сонячну енергію в достатньому для нічної електрифікації будинку або офісу обсязі, повідомляє УНІАН із посиланням на The Wall Street Journal.

Прилад Powerwall – це короб висотою 1,3 метра, довжиною 86 сантиметрів і шириною 18 сантиметрів. Його можна прикріпити до стіни будинку або гаража. Крім накопичувача в нього вбудовано комп’ютер. Розраховані на 10 років «розумні» акумулятори мають ємність 7 і 10 кіловат-годин. Ціна дешевшої моделі – 3 тис дол. Продажі розпочнуть за кілька місяців.

Експерти високо оцінили новинку, незважаючи на її чималу вартість. Якщо завдяки Tesla у споживачів з’явиться ефективна система зберігання електрики вдома, це буде навіть цінніше й принесе самій компанії більший дохід, ніж всі її автомобільні розробки – кажуть аналітики.

За задумом розробників, накопичувач Powerwall сприятиме повній відмові власника від викопного палива: для цього достатньо обладнати дах свого будинку сонячними панелями і пересісти на електромобіль.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ