predslavy-ns-ka30
7-кімнатна квартира в будинку на Предславинській коштує майже 1 мільйон доларів

Тесть народного депутата Сергія Тригубенка володіє 5-кімнатною квартирою у Печерському районі Києва. Про це свідчить витяг із реєстру прав на нерухоме майно, пишуть Наші гроші.

Олексій Кулічковський, батько дружини нардепа Лариси Тригубенко є власником квартири на вул. Передславинській, 30. Це 5-кімнатна квартира площею 322 кв.м. Кулічковський придбав помешкання у 2010 році.

try-gubenko-vy-tyagСьогодні в цьому будинку продається 7-кімнатна квартира площею 340 кв.м. Її ціна – 25,43 млн. гривень, або 0,97 млн. доларів.

У відкритих джерелах про Олексія Кулічковського майже немає інформації. У 2009-2012 роках він був одним із засновників житлово-будівельного кооперативу «Атлант Сервіс». Свого часу в Харкові цей кооператив безкоштовно отримав у власність 2,9 га в районі вулиці Батумської.

У грудні 2012 року тесть Тригубенка вийшов із засновників кооперативу, а у 2013 році його ліквідували.

На сьогоднішній день цей кооператив фігурує у кримінальному провадженні щодо службових осіб Харківської міськради та управління Держземагентства у Харкові.

За інформацією прокуратури, чиновники за так званою кооперативною схемою роздали землі на 4,3 млрд. гривень. Слідчі стверджують, що для отримання землі кооперативи, серед яких і «Атлант Сервіс», надали документи із недостовірними даними.

Сам Сергій Тригубенко та його дружина Лариса вказують своїм офіційним міcцем проживання смт. Кегичівка Харківської області.

Дружина нардепа має кав’ярні на проспекті Леніна 66Б, де був зареєстрований кооператив її батька. Офіційно заклад належить ТОВ «М-Тур», власницею якого є Лариса Тригубенко.

Загалом дружина нардепа володіє трьома компаніями – ТОВ «МД-Альянс», ТОВ «М-Тур» і ТОВ «Лот Тур». Жодне із цих підприємств Сергій Тригубенко не вказав у своїй декларації за 2015 рік.

«МД-Альянс» займається оптовою торгівлею пальним і приладдям для автотранспортних засобів. «МД-Альянс» зареєстрований у селі Кегичівка по вулиці Миру. За цією адресою Лариса Тригубенко має готель.

Компанія «Лот Тур» була створена у 2014 році та працює як туристичний оператор. Ця фірма зареєстрована в Києві у квартирі на Дніпровській набережній, 25. У цій же квартирі була прописана мати Лариси Тригубенко – Стефанія Кулічковська – яка значиться співзасновницею «Лот Тур».

26 серпня цього року квартиру на Дніпровській набережній, 25 подарували сину нардепа Олександру. Хто був власником квартири раніше – невідомо. Окрім сина, він також має дочку – Тригубенко А.С. З 2015 року парламентар чомусь припинив указувати в декларації своїх дітей.

Нардеп Тригубенко у 1997-2005 роках працював у податковій міліції Харківщини. 2008-2009 роках – заступник міністра охорони навколишнього середовища.

У часи президентства Януковича Тригубенко був замміністра аграрної політики (2009-2011) та головою Державної інспекції сільського господарства (2011-2012). У цей час фігурував в історії з розкраданням цукру в Аграрному фонді.

Нині в парламенті нардеп входить у найближче оточення президентського бізнес-партнера Ігоря Кононенка. Йому приписують бізнес-інтереси у вугільній промисловості та екологічній царині.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ