Справа проти «Свободи» була «шита білими нитками»
Справа проти «Свободи» була «шита білими нитками»

Лідер партії «Свобода» Олег Тягнибок, коментуючи затверджений Генпрокуратурою обвинувальний акт у справі про події 31 серпня 2015 року біля парламенту, заявив, що ця справа стане тестом для чинного генпрокурора Юрія Луценка. За його словами, Луценко знає, що справа проти націоналістичного обєднання «шита білими нитками».

В інтерв’ю виданню Цензор нет головний «свободівець» заявив:

«Ця справа проти «Свободи» була «шита білими нитками». Це було замовлення наших політичних опонентів з «Народного фронту». Ви пам’ятаєте заяву міністра внутрішніх справ Авакова, який тоді звинуватив «Свободу» (за що отримав від мене програний суд), порушивши всі норми права щодо презумпції невинуватості до вироку суду, а також щодо колективної кримінальної відповідальності, якої у нас за законом немає (лише індивідуальна, що записано в Конституції). Це якраз і свідчить про політичну заангажованість.

Ще раз підкреслю: це буде тестом для ГПУ – чи будуть прокурори вести себе неупереджено, чи далі буде продовжуватися політичне переслідування. Мене цікавить, чи сядуть на лаву підсудних деякі заступники міністра внутрішніх справ, які тоді безпосередньо керували діями правоохоронців, даючи їм накази кидати димові шашки в натовп».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ