Тетяна Козаченко, директор департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України
Тетяна Козаченко, директор департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України

У Генпрокуратурі є два кримінальні провадження:

№42014000000000326 – за фактом зловживання владою та службовим підробленням під час проведення у Верховній Раді голосування 16.01.2014 (за диктаторські закони).

№42014000000000054 — за фактом винесення Конституційним судом завідомо неправосудного рішення щодо відповідності Конституції України (судді А.Головін, Ю.Баулін, В.Бринцев, С.Вдовіченко, С.Винокуров, М.Гультай, М.Запорожець, В.Кампо, М.Колос, Д.Лилак, М.Маркуш, В.Овчаренко, О.Сергейчук, А.Стрижак, П.Ткачук, Н.Шаптала), що спричинило тяжкі наслідки та захоплення влади Віктором Януковичем.

Саме фігуранти цих справ 22 березня 2016 року є ГОЛОВНИМИ двигунами в Конституційному Суді у справі скасування норм закону про очищення влади (люстрацію). Щодо якого депутати, які голосували за диктаторські закони, звернулися до КСУ.

А в складі Конституційного Суду залишаються шість таких суддів (які, крім цього, відповідно до постанови Верховної Ради від 24.02.2014 року порушили присягу). Це — Ю.Баулін, С.Вдовіченко, М.Гультай, М.Запорожець, О.Сергейчук, Н.Шаптала.

І ще про неймовірні співпадіння. Реґіонами становлення цих суддів були Луганськ-Донецьк-Харків-Севастополь.

Представники парламенту й уряду подали клопотання про відвід зазначених суддів, бо в них є конфлікт інтересів. І він унеможливлює неупереджений розгляд справи.

Так і буде розглядатися справа за зверненням тих, хто має конфлікт інтересів із законом, за участю суддів — які теж мають конфлікт інтересів саме ЩОДО ЦЬОГО ЗАКОНУ?

Закони Закони1 Закони2

БЕЗ КОМЕНТАРІВ