Тетяна Козаченко, директор департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України
Тетяна Козаченко, директор департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України

Юрію Віталійовичу Луценку, ПРОСТОЮ МОВОЮ: коли на Майдані людей розстрілювали, Олег Валендюк отримував гроші за «вирішення надскладних питань прокуратури під час акцій масових протестів» від Пшонки.

Пане Генеральний прокуроре, «дякуємо» за призначення.

Олег Валендюк призначений першим заступником прокурора АР Крим, і навіть якщо мені кажуть, що це не посада, а заслання, це не так, бо це ПРИЗНАЧЕННЯ та ще й на люстраційну посаду.

Це той самий Валендюк, який в день розстрілів на Майдані отримав грошову премію від Пшонки «за вирішення надскладних завдань прокуратури під час акцій масових протестів», той, хто весь люстраційний період обіймав люстраційну посаду – входив в керівництво управління ГПУ, що здійснювало представництво у судах, може тому за один робочий день суди дали йому ухвалу, яка забороняла його звільнення, а потім він першим в країні отримав судове рішення – «індульгенцію» від люстрації, це рішення півроку ховалося та не розміщувалося в реєстрі судових рішень, Генеральна прокуратура на суд не ходила, рішення не оскаржувала, але поклала в особову справу. Авжеж, всі «збіги» випадкові.

Пане Генеральний прокуроре, може український суд («cамый гуманный суд в мире») і зобов’язав (цитую) утриматись ГПУ від звільнення О.Валендюка згідно із Законом про очищення влади, але суд ТОЧНО не зобов’язував Вас призначати його на посади.

Я повністю погоджуюсь з Oleg Sukhov, який написав, що потрібно не просто звільняти Луценко, а повністю ліквідувати це відомство.

14238156_1043061415808064_323433726865601370_nДжерело: Татьяна Козаченко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ