Мер Лондона Борис Джонсон
Борис Джонсон

«Мер Лондона Борис Джонсон закликає Захід об’єднатися з «тираном» Путіним проти «ІДІЛ», – пише кореспондент The Independent, наводячи витяги зі статті Джонсона, якого автор називає його провідним кандидатом на роль наступника британського прем’єра Девіда Кемерона.

Лондонський мер написав про десятки тисяч людей, які гинуть від рук терористів «Ісламської держави»: «Я не хочу, щоби вони були на моїй совісті, і не хочу, щоби ці психи з «ІДІЛ» і далі веселилися в своєму самозваному халіфаті, отримавши дозвіл і далі рекламувати свої терористичні кампанії». «Нам потрібно, щоби хтось надав наземні війська. І враховуючи, що ми не збираємося надавати британські наземні війська, і французи з американцями хочуть цього не більше за нас, нам не доводиться прискіпливо обирати союзників», – зазначив Джонсон. Він висловив сумнів, що «Вільна сирійська армія» спільно з іншими «угрупованнями та групками» в змозі надати 70 тис. вояків, і вказав, що серед них можуть бути джихадисти.

«Хто ж залишається? Відповідь очевидна. Залишається Асад зі своєю армією». Лондонський мер повідомив у публікації, що не є шанувальником Путіна, і нагадав про окупацію окремих районів України, знищення борта MH17 «посередницькою армією» російського президента і отруєння Олександра Литвиненка. «Незважаючи на деяку схожість з домовиком ельфом Доббі, Путін – досить жорстокий тиран і маніпулятор», – констатував політик, але не відкинув можливості співпраці, оскільки «не можна сидіти на двох стільцях».

Як відомо, Велика Британія почала бомбити «ІД» у Сирії.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ