epa04296083 Pro-russian rebels patrols outside of Luhansk, Ukraine, 02 July 2014. Fighting in eastern Ukraine resumed a day earlier, hours after the Ukrainian President declared an end to a ceasefire that had only been patchily observed.  EPA/STRINGER
Бойовики хочуть отримати від РФ зброю

«Командир російських сепаратистів звинуватив Москву в тому, що вона кинула заколотників на сході України напризволяще, і закликав її постачати більше зброї», – повідомляє кореспондент The Times Джек Лош.

«Алєксєй Марков із бригади «Привид» (рос. «призрак») в самопроголошеній «ЛНР» сказав, що його бійці жадали почати річну наступальну операцію, але виявили, що не можуть відповідати на постійні артобстріли української армії», – пояснює автор. «Ми хочемо отримати від Москви зброю: у нас її дуже мало, і запаси вичерпуються. Нам потрібно більше солдатів, більше артилерії, більше військових машин», – сказав Марков.

Журналіст зазначає, що шматок лінії фронту, де стоїть бригада «Привид», – це «один із забутих куточків» конфлікту: «У підрозділі Маркова є бійці з Чечні, Сибіру, ​​Західної Росії та України, а також два добровольця-неосталініста з Італії». Неназване «джерело серед сепаратистів повідомило нашій газеті, що наступ може початися восени, після виборів в Україні, підконтрольній уряду. Він додав: «До того часу, ймовірно, збережеться патова ситуація», – йдеться в статті.

За матеріалами InoPressa

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ