санкції
ЄС продовжить санкції проти фізосіб та компаній РФ

Аби й надалі примушувати Москву до кінця року повністю імплементувати умови Мінських домовленостей, Євросоюз має намір продовжити санкції, термін дії яких має завершитися 15 вересня – до 15 березня, пише кореспондент The Wall Street Journal Лоренс Норман, посилаючись на неназваних дипломатів. Мова йде про список санкцій, до якого занесено «без малого 200 українських сепаратистських та російських фізичних осіб і компаній».

«За інформацією дипломатичних джерел, очікується, що це рішення буде ухвалено в середу на зустрічі високопоставлених офіційних осіб ЄС і затверджено міністрами в середині вересня. Термін арешту активів і заборон на в’їзд до ЄС повинен був закінчитися 15 вересня», – зазначається в статті.

Кореспондент нагадує, що в ЄС обговорювалася ідея продовжити санкції лише до кінця січня. Але дипломати заявили: тепер явна більшість країн ЄС – за продовження на 6 місяців.

«Цей прогнозований крок – чергова ознака того, що 28 країн ЄС, незважаючи на серйозні політичні розбіжності між собою в питанні українського конфлікту, як і раніше, одностайно вважають, що необхідно продовжувати економічний тиск на президента Путіна протягом декількох місяців, які мають ключове значення для України», – зазначає автор.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, США додали до санкційного списку одне з найбільших родовищ нафти й газу на шельфі, що належить «Газпрому».

Читайте: Рубікон перейдено: санкції Заходу вперше серйозно зачепили газову імперію Росії

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ