Тимошенко
Петиція про призначення Тимошенко послом в Гондурасі набрала 25 тисяч голосів

Електронна петиція стосовно призначення голови фракції «Батьківщина» у Верховній Раді Юлії Тимошенко послом України в Гондурасі набрала 25 тисяч голосів і буде спрямована на розгляд Адміністрації президента. Про це свідчать дані на сайті глави держави.

Автор петиції Олександр Кондратенко зазначає, що Порошенко слід призначити Тимошенко послом в Гондурасі «у зв’язку з великим управлінським досвідом і необхідними знаннями». Петиція була подана 15 вересня і наразі зібрала 25 тисяч 20 підписів.

Як відомо, Верховна Рада запровадила механізм подання звернень в електронній формі, а також такий новий інструмент звернення до Президента, парламенту, Кабміну та місцевої влади як електронна петиція. На розгляд Президента подається електронна петиція, на підтримку якої зібрано не менше 25 тисяч підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня опублікування.

Водночас в Адміністрації Президента зазначали, що електронні петиції не є обов’язковими до виконання, при цьому вони є важливим елементом демократії та відображають суспільні настрої.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Президент підписав указ, яким затвердив порядок розгляду електронної петиції, адресованої главі держави. На розгляд Президента потрапляє петиція, на підтримку якої зібрано не менше 25 тисяч підписів громадян протягом не більше 3 місяців з дня опублікування.

Читайте: Чого хочуть українці: зброя, імпортні авто та… бургери

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ