Руслан Андрійко
Голова Чернігівської «Свободи» Руслан Андрійко

«Тітушки» під прикриттям поліції знову намагалися прорвати блокаду російських фур, яку організували активісти партії «Свобода». Цього разу інцидент стався на Чернігівщині. Про це повідомив голова чернігівського осередку націоналістів Руслан Андрійко, передає прес-служба об’єднання.

«Учора (2 березня, – ред) після 22:00 на блокпост свободівців на трасі Київ – Москва біля смт. Кіпті під прикриттям поліції прибуло близько 30 «тітушків», які представилися «чернігівськими перевізниками». Шістьом нашим активістам погрожували фізичною розправою. При собі ці так звані перевізники мали молотки та ломики», – повідомив Андрійко.

За його словами, у зв’язку з їх чисельною перевагою невідомих молодиків активісти вирішили не йти на конфлікт, аби уникнути кровопролиття.

Вже сьогодні блокаду російських фур на Чернігівщині мають поновити. Причому блокпост буде підсилено чисельно, підкреслив Андрійко.

Він також додав, що поруч з «тітушками» активісти помітили авто козелецької поліції. Він висловив думку, що правоохоронці перебувають у змові з молодиками задля забезпечення безперешкодного руху фур територією України.

«Але ані бандити, ані поліція, яка їх прикриває, не зупинять українців у відстоюванні нашої гідності та національних інтересів. Блокпост буде відновлено, але тепер, через учорашню ситуацію, його буде підсилено чисельно і на агресію «тітушні» за необхідності буде адекватна відсіч».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 2 березня очільник Львівської обласної організації ВО «Свобода» повідомив, що невідомі особи погрожували активістам, які блокують рух російських вантажівок поблизу Львова фізичною розправою намагаючись провести російський «гумконвой».

Нагадаємо, Україна відновила транзитні автоперевезення з РФ з 00 годин 25 лютого.

З 26 лютого активісти націоналістичної партії «Свобода» відновили загальноукраїнську акцію з блокування проїзду російських вантажних автомобілів територією України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ