тітушки
Активістам, які заблокували рух на Закарпатті, намагаються перешкодити представники місцевого криміналітету

До активістів, які заблокували рух для російських вантажівок на Закарпатті, прибули місцеві «тітушки». Вони намагаються пропустити через блокпост автівки.

Ситуація напружена. На місце виїхав начальник закарпатської поліції Сергій Князєв. Про це повідомляють організатори блокади, повідомляє Укрінформ.

«Приблизно в обід до блокпосту приїхали 7 фур, які не захотіли розвертатися. Водії почали комусь телефонувати, за якийсь час до блокпоста під’їхало чорне BMW із закарпатськими номерами. Чоловік вийшов із машини, зібрав російських водіїв у коло, вони щось говорили. Потім підтягнулося зо 30 молодиків – представників місцевого криміналітету. Вони пробували залякати наших хлопців, аби ті пропустили фури. Кудись телефонували, казали, що «зараз вони усе порішають із Москалем». Потім ті фури пробували взяти блокпост на таран, та не вдалося», – розповів один із організаторів блокади Тарас Деяк.

Зараз ці 7 машин блокують проїзд на трасі українського транспорту.

Тим часом Кабінет міністрів доручив міністерствам внутрішніх, закордонних справ, інфраструктури, економічного розвитку і торгівлі в межах їхніх повноважень до понеділка, 15 лютого, виробити рішення щодо ситуації у Волинській та Закарпатській областях із російськими вантажівками, яких блокують активсти.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, активісти Львівської та Волинської областей розпочали акцію з блокування в’їзду в Україну вантажних автомобілів з російськими номерами і товарами.

До ініціативи вже долучилися активісти Чернівецької, Волинської, Львівської, Івано-Франківської та Дніпропетровської областей. В усіх областях підтримали мирний формат акції.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ