toni-bler
Екс-прем’єр має намір захищати центристські політичні позиції

Екс-прем’єр-міністр Великої Британії Тоні Блер припустив можливість того, що знову братиме участь у політичному житті країни. Водночас наразі це залишається відкритим питанням, передає Інтерфакс-Україна.

«Я не знаю, чи зможу я знайти для себе підходящу роль. На даний момент я хотів би розкрити лише частину інформації щодо свого становища»,  – сказав Блер в інтерв’ю віданню «Есквайр».

За словами екс-прем’єра, наразі громадськість зіткнулась із суперечностями між «ультралівою» лейбористською партією і консервативним урядом щодо питання виходу королівства зі складу ЄС.

«Це трагедія для Великої Британії, коли консервативний уряд виступає за рішучий вихід з Євросоюзу, а лейбористська партія підтримує політичні методи, які повертають нас у 60-ті роки», – наголосив екс-прем’єр.

Також він зазначив, що  має намір захищати центристські політичні позиції, яких дотримується.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, нещодавно Блер опинився в центрі скандалу. Зокрема, депутати з Лейбористської та Шотландської національних партій вісунули пропозицію притягнути його до відповідальності через участь британських солдатів у війні в Іраку.

Тоні Блер обіймав посаду прем’єр-міністра з 1997 по 2007 роки. Пізніше він працював у царині політичного і фінансового консалтингу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ