Топ вітамінів, які допоможуть зберегти здоров'я восени
Топ вітамінів, які допоможуть зберегти здоров’я восени

Портал UKRHEALTH зауважив, що низка симптомів хвороб свідчать про нестачу певних вітамінів у нашому організму.

Експерти стверджують: якщо важко прокидатися вранці, протягом дня швидко втомлюються очі, а також стали шаруватися нігті, організму потрібен вітамін D3. Джерелом цього вітаміну можуть послужити: камбала, скумбрія, палтус (по 150 грамів щодня), печінка тріски (по 50 грамів), рослинні масла, збагачені вітамінами (дві столові ложки на день), курячі жовтки (два в день).

Якщо ж ви відчуваєте слабкість у ногах, помітили зниження пам’яті, часто німіють руки-ноги, а серце часом сильно калатає, вам не вистачає вітаміну В1 (тіамін). Його джерелом можуть бути пивні дріжджі (можна купити в аптеці і приймати відповідно до інструкції), житній хліб, морква, шпинат, кукурудза (їсти по 70 – 100 грамів кожен день).

У тому разі, якщо вас долає сонливість, ви відчуваєте запаморочення чи певну загальмованість, вирішити проблему може магній і вітамін В6 (піридоксин). Те і інше присутнє в необробленому рисі, бобах і горосі. Досить з’їдати по 100 грамів на день у відвареному вигляді, щоб позбутися від цих симптомів.

Якщо ваша шкіра стала сухою і почала лущитися, а в куточках губ з’явилися заїди, організм потребує вітаміну Р (рутин). Його джерелами можуть служити: журавлина, буряк, гранат, брусниця, чорнослив. Зробіть вибір і з’їдайте один з продуктів хоча б по 100 грамів на день.

Якщо ви відчуваєте перші ознаки застуди, то варто звернути свою увагу на такі природні антибіотики, як базилік, часник, цибулю і імбир. Додавши їх у свій повсякденний раціон, ви допоможете своєму організму в боротьбі з хворобою.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ