Volkswagen
Екс-топ-менеджер Opel допомагатиме рятувати репутацію Volkswagen

Колишній топ-менеджер автокомпанії Opel Томас Зедран працюватиме в якості головного стратега в концерні Volkswagen, який намагається пом’якшити наслідки «дизельного» скандалу. Про призначення повідомили у Volkswagen. Як зазначається у заяві концерну, новий стратег розпочне роботу 1 листопада і звітуватиме особисто голові правління Volkswagen Маттіасу Мюллеру, повідомляє українська редакція Німецької хвилі.

Томас Зедран прийшов в автомобільну галузь 2012 року, коли обійняв посаду керівника відділу стратегії та операцій в компанії Opel, що належить General Motors (GM). Упродовж кількох місяців в 2012-2013 роках він був тимчасовим керівником Opel, згодом відповідав у концерні GM за бренди Chevrolet і Cadillac.

Прихід Зедрана стане вже другим випадком залучення концерном Volkswagen топ-менеджерів з компаній-конкурентів. Раніше цього місяця концерн Volkswagen запропонував роботу Крістіне Гоманн-Деннгардт, члену ради директорів Daimler AG, яка стане першою жінкою у правлінні Volkswagen в історії.

Нагадаємо, після того як розгорівся «дизельний» скандал у відставку подав голова правління Volkswagen AG Мартін Вінтеркорн. Новим очільником концерну призначили Маттіаса Мюллера, який очолював Porsche. Згодом компанію вирішив залишити і гендиректор чеського автовиробника Skoda, що належить Volkswagen, Вінфрід Фаланд.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, через «дизельний» скандал у галузі автовиробництва 8 жовтня директор американського представництва німецької компанії Volkswagen Майкл Горн вибачився перед Конґресом США за коригування компанією тестів на вміст шкідливих речовин у вихлопах авто та заявив, що шокований масштабами шахрайства.

15 жовтня Федеральне відомство з автомобільного транспорту (KBA) Німеччини розпорядилося почати примусове відкликання мільйонів автомобілів із дизельним двигуном, вироблених концерном Volkswagen.

Читайте: «Корозійний» скандал: Hyundai відкликає з американського ринку майже 30 тисяч автомобілів

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ