60_main
Адвокати Слєпцова вже готують апеляцію на рішення суду

Краматорський міський суд задовольнив клопотання прокуратури і взяв під арешт терміном на 60 діб мера міста Торецьк Володимира Слєпцова без права внесення застави. Про це повідомляють Новости Донбасса.

«За даними слідства, яке проводять слідчі СБУ в Донецькій області під процесуальним керівництвом прокуратури Донеччини, Володимир Слєпцов пов’язаний з організацією та проведенням на території м. Торецька незаконного референдуму щодо оголошення державної самостійності терористичної організації «ДНР», – йдеться у повідомленні прокуратури.

Адвокати Слєпцова вже готують апеляцію на рішення суду. Згідно з їхніми заявами, перебувати в СІЗО мер Слєпцов не може за станом здоров’я.

Нагадаємо, міського голову підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень за ч.1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації) та ч.2 ст.110 (посягання на територіальну цілісність та недоторканість України) КК України.

17 серпня прокуратура Донецької області офіційно вручила меру Торецька повідомлення про підозру в участі в терористичній організації та посяганні на територіальну цілісність України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ