блокада Крим
Заборона торгівлі з Кримом набуде чинності за 30 днів

Рішення про вільну економічну зону Крим набуде чинності впродовж 30 днів з моменту ухвалення такого рішення. Про це Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявив на засіданні уряду, пише Українська правда.

«Забороняються поставки товарів послуг за всіма митними режимами з тимчасово окупованої території на іншу територію України та/або з іншої території України на тимчасово окуповану територію України за винятком особистих речей громадян, соціально значущих продуктів харчування і гуманітарної допомоги», – сказав він. «Щодо постачання електричної енергії, то таке постачання може здійснюватися виключно на підставі рішення Ради національної безпеки й оборони», – додав Яценюк. «Сьогодні уряд ухвалить це рішення. Воно буде оприлюднено – і через 30 днів це рішення набуде чинності», – очільник Кабміну.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, віце-президент Всесвітнього конгресу кримських татар Ленур Іслямов заявив, що старт морської блокади окупованого Росією Криму заплановано наприкінці 2015 – початку 2016 року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ