У Республіці Марій Ел відкрили триметровий пам'ятник Сталіну
У Республіці Марій Ел відкрили триметровий пам’ятник Сталіну

У республіці Марій Ел в селищі Шелангер відкрили пам’ятник Сталіну. Монумент встановлено перед адміністративною будівлею радгоспу «Звэніговскій». Висота скульптури без постаменту становить близько трьох метрів, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Радгосп «Звэніговскій» очолює Іван Казанков, керівник республіканського комітету Комуністичної партії Росії. Як повідомляє прес-служба комітету, «інтерес до І. В. Сталіна зріс останнім часом, коли Росія переживає не найкращі часи, пов’язані з падінням промислового виробництва і санкціями, оголошеними нам країнами Заходу».

Відкриття пам’ятника Сталіну відбулося на тлі передвиборної боротьби в регіоні. Напередодні губернатор республіки Марій Ел Леонід Маркєлов на зустрічі з жителями селища Шімшурга погрожував їм «перекопати дорогу» через те, що йому влаштували «поганий прийом». У відкритті пам’ятника Сталіну взяв участь конкурент Маркєлова на майбутніх виборах глави регіону, депутат Держдуми від КПРФ Сергій Мамаєв.

Тим часом в Україні триває «ленінопад». В Україні пам’ятники лідеру міжнародного комуністичного руху почали зносити восени 2014 року. Загалом, за рік демонтували 504 пам’ятники творцю тоталітарної системи СРСР. За підрахунками Українського інституту національної пам’яті, на сьогодні в Україні залишається ще понад 1700 пам’ятників більшовицькому боввану.

Читайте: Декомунізація: у Запоріжжі вождь пролетаріату «вдягнув» форму збірної України

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ