Клінтон жорстко розкритикувала Трампа
Клінтон жорстко розкритикувала Трампа

Кандидат у президенти США Гіларі Клінтон виступила з жорсткою критикою свого опонента в президентських перегонах Дональда Трампа, який, за її словами, доведе Америку до банкрутства. Про це повідомила ВВС-Russian.

«Ми не можемо дозволити йому довести до банкрутства Америку, ніби США – це ще одне з його казино, що провалилося», – сказала Клінтон.

Клінтон продовжила глузувати з Трампа, натякаючи на його неспроможність вирішувати економічні завдання. «Він написав безліч книг із бізнесу, але всі вони закінчуються на 11-му розділі», – сказала вона, натякаючи на 11-й розділ закону про банкрутство США.

Також Клінтон звинуватила Трампа у зв’язках з Волл-стріт, а ще в тому, що він відстоюватиме інтереси фінансової еліти США коштом простих платників податків.

«Він дасть мільярдерам податкове послаблення на три трильйона доларів, віддасть 120 тисячам багатих американських сімей більше, ніж 120 мільйонам простих американців».

Як відомо, Клінтон заручилася підтримкою достатньої кількості делегатів для висунення своєї кандидатури на посаду глави держави. Вона стане першою в історії жінкою, висунутою в президенти США.

У Республіканській партії попередні вибори виграв мільярдер Дональд Трамп.

Президентські вибори в США відбудуться 8 листопада цього року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ