Трамп
Трамп хоче змусити союзників взяти на себе витрати на оборону

Якщо Росія нападатиме на країни Балтїі – США спочатку перевірять, як ці держави виконували свої зобов’язання перед Америкою, і лише потім поспішатимуть їм на допомогу. Таку заяву зробив кандидат у президенти від Республіканської партії Дональд Трамп, передає Голос Америки.

Також Трамп пообіцяв у разі обрання президентом насамперед дбати про інтереси США перш ніж намагатися змінити поведінку інших країн.

«Подивіться, що відбувається в нас в країні. Як ми можемо займатися моралізаторством, коли люди холоднокровно вбивають поліціянтів? – сказав він. – Ми передусім дбатимемо про нашу країну, перш ніж турбуватися про інших у світі».

Також мільярдер заявив, що змусить союзників взяти на себе витрати на оборону, які США несли протягом десятиліть, відмовиться від багаторічних договорів, які він вважає невигідними, і перевизначить саме поняття «партнера Сполучених Штатів».

Він також сумнівається, що, коли стане президентом, автоматично продовжить гарантії безпеки, завдяки яким 28 членів НАТО впевнені, що їх підтримає вся військова міць США.

Як повідомляв Інформаційний акцент, мільярдера Дональда Трампа офіційно затверджено кандидатом на пост президента США від Республіканської партії. Він набрав 1 725 голосів з 2 472 можливих.

Раніше з’їзд Республіканської партії США всупереч внутріпартійним опонентам більшістю голосів затвердив програму, з якою вона вийде на президентські вибори 8 листопада 2016 року. Як відомо, з неї вилучено зобов’язання надати Україні летальне озброєння.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ