Трамп
Трамп дорікнув Клінтон у відсталості та опорі давно назрілим перетворенням у США

Гілларі Клінтон та Дональд Трамп обмінялись «люб’язностями». Днями кандидат від демократів заявила, що ексцентричний мільярдер доведе Америку до банкрутства. Своєю чергою, фактичний кандидат у президенти від Республіканської партії сказав, що Клінтон є найбільш корумпованим претендентом на пост президента в історії США, передає ТАСС.

«Гілларі Клінтон довела до ідеалу політику особистої наживи і крадіжки. Вона керувала Держдепартаментом як особистим хедж-фондом – протегувала деспотичним режимам в обмін на гроші. А коли пішла (з відомства, – ред.), за два роки заробила 21,6 млн доларів, виступаючи перед банкірами Уолл-стріт і групами особливих інтересів, і це були секретні виступи, зміст яких вона не хоче розкривати широкому загалу», – заявив Трамп, назвавши Клінтон «брехухою світового класу» і, «можливо, найбільш корумпованою людиною, яка будь-коли прагнула стати президентом у Сполучених Штатах».

За його словами, з 2001 року Гілларі та її чоловік Білл Клінтон такими лекціями заробили 153 млн дол.

Республіканець також дорікнув своїй головній суперниці у відсталості та опорі давно назрілим перетворенням у США.

«Її посил застарілий і зношений. Вона каже, що порядок речей не змінити. Я кажу, що порядок речей треба міняти. Можливо, це наш єдиний шанс домогтися змін», – підкреслив Трамп.

Як повідомляв Інформаційний акцент, Клінтон звинуватила Трампа в зв’язках з Уолл-стріт і заявила, що він може довести Америку до банкрутства.

Президентські вибори в США відбудуться 8 листопада цього року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ