Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр
Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр висловив занепокоєння висуненням кандидатури мільярдера Дональда Трампа на посаду Президента США від Республіканської партії, повідомляє DW.

«Мене сильно непокоїть, що кандидат у президенти Трамп кинув виклик усій політичній еліті, всупереч тому, що сам до неї належить, і саме за це дістав підтримку», – заявив глава МЗС ФРН.

За його словами, картина, яку змальовує Трамп, гротескна. Мільярдер зображає США в колі внутрішніх і зовнішніх ворогів, практично окупованою територією. Водночас він закликає країну триматися осторонь світових конфліктів.

«Як одне поєднується з іншим, я пояснити не можу», – заявив міністр.

Штайнмаєр переконаний, що перемога Трампа внесе багато неясності до майбутнього в трансатлантичних відносинах.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, мільярдер Дональд Трамп зробив низку скандальних заяв. Зокрема, він сказав, що США можуть вийти зі Світової організації торгівлі.

Крім того, він заявив, що, якщо Росія нападатиме на країни Балтїі – США спочатку перевірять, як ці держави виконували свої зобов’язання перед Америкою, і лише потім поспішатимуть їм на допомогу.

Також, за його словами, в разі обрання главою Білого дому він готовий розглянути питання офіційного визнання Криму російським і зняття американських санкцій проти РФ.

Раніше з’їзд Республіканської партії США всупереч внутріпартійним опонентам більшістю голосів затвердив програму, з якою вона вийде на президентські вибори 8 листопада 2016 року. Як відомо, з неї вилучено зобов’язання надати Україні летальне озброєння.

Читайте: Трамп може виявитися «людиною Путіна» в Білому домі – ІноЗМІ

Нагадаємо, мільярдера Дональда Трампа офіційно затверджено кандидатом на пост президента США від Республіканської партії. Він набрав 1 725 голосів з 2 472 можливих.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ