Папа Римський Франциск
Папа Римський Франциск вважає, що Дональд Трамп поводиться не по-християнськи

Між Папою Римським Франциском і мільярдером Дональдом Трампом виникла суперечка: понтифік намагався напоумити учасника президентських перегонів в США. Той, своєю чергою, заявив, що голова католицької церкви «ще мріятиме про його перемогу на виборах у разі нападу «Ісламської держави», передає Joinfo.ua.

Настоятель католицької церкви, прямуючи в літаку з Мексики, заявив, що республіканець-мільярдер дозволяє собі те, що не властиво християнам, обіцяючи спорудити стіну на американо-мексиканському кордоні для зупинки імміграції.

«Людина, яка думає тільки про те, щоби знову зводити стіни, а не мости, не є християнином», – зазначив Папа.

Трамп у відповідь заявив, що він є захисником Святого престолу в разі нападу мусульманських екстремістів.

«Якщо і коли Ватикан піддається нападу з боку «Ісламської держави», а всі знають, що це – кінцева мета «ІДІЛ», я обіцяю вам, що в цей момент Папа захоче і буде молитися, щоби Дональд Трамп був президентом», – заявив Трамп.

Він також сказав, що духовний лідер католиків не зобов’язаний ставити під сумнів віру іншої людини.

Нагадаємо, після терактів а Парижі та інциденту зі стріляниною в Сан-Бернардіно, Трамп сказав, що США повинні припинити в’їзд в країну мусульман, а також пропонував створити в США обов’язкову базу даних всіх мусульман.

Також він пропонував закрити всі мечеті з країні, оскільки, на його думку, саме релігія стала «коренем зла» радикального ісламізму, який штовхає своїх адептів до джихаду.

Також Дональд Трамп упевнений в доцільності жорстких методів допиту підозрюваних в екстремізмі. Він повідомив, що якщо стане президентом США, узаконить тортури щодо них.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ