Трамп
Науковці проаналізували декілька виступів політика

Словниковий запас кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа перебуває на рівні семикласника. Такого висновку дійшли американські вчені після проведення дослідження, передає Huffington Post.

Науковці проаналізували декілька виступів політика, а також порівняли їх із виступами його суперників. Увага приділялася частоті вживання однакових граматичних структур в одному і тому самому тексті, а також відповідність рівню підготовки в загальноосвітній школі США.

Виявилось, що грамотність найуспішнішого республіканця у передвиборчих перегонах коливається на рівні учня сьомого класу.

У промовах політика переважають короткі декларативні пропозиції. Водночас його конкурентів – Гілларі Клінтон і Теда Круза – фахівці поставили на один клас вище.

Найосвіченішим із кандидатів на головне крісло Сполучених Штатів став Берні Сандерс, словниковий запас якого відповідає рівневі десятикласника.

Нагадаємо, Дональд Трамп – підприємець, власник однієї з найбільших будівельних компаній США, продюсер та телеведучий. Народився у заможній родині власника будівельних компаній Фреда Трампа. Після закінчення університету працював у компанії батька, згодом створив власну компанію. Також він є власником транспортної компанії та низки казино у США.

Негаразди у приватному житті та успіх у бізнесі зробили Трампа одією з найвідоміших особистостей США. Він створив власну розважальну програму «Кандидат», в якій брав участь як ведучий. Був тричі одружений, має п’ятеро дітей. Троє з них теж працюють у його компанії.

На кіноекрані Трампа можна побачити, зокрема, в епізодичній ролі в фільмі «Сам удома 2: Загублений у Нью-Йорку», коли головний герой стрічки хлопчик Кевін вперше заходить до готелю.

Читайте: У разі перемоги Трампа чверть американців готові емігрувати до Канади

БЕЗ КОМЕНТАРІВ