dzhy-m-inhof
Джим Інхоф розповів, що особисто поговорив із Трампом про Україну

Соратник новообраного президента США, сенатор від Оклахоми Джим Інхоф запевнив, що Дональд Трамп надасть Україні летальну зброю. Про це повідомляє The Weekly Standard.

Сенатор розповів, що особисто поговорив із Трампом про Україну: «Він не був обізнаний щодо великої кількості питань, і тепер розуміє, що однією з істотних змін в його політиці, на відміну від нашого нинішнього президента, буде повага до наших друзів, наших союзників».

При цьому сенатор Джон Маккейн, який виступав за надання зброї Україні, заявив, що не знає про плани адміністрації Трампа щодо України, але буде продовжувати наполягати на наданні летальної оборонної допомоги.

«Чесно кажучи, у мене немає достатніх відомостей про те, якою буде їхня позиція. Я буду продовжувати наполягати на наданні оборонної зброї Україні. Але я не можу передбачити, що буде робити адміністрація Трампа», – наголосив Маккейн.

Нагадаємо, у липні 2016-го року, ще під час передвиборчих перегонів, стало відомо, що на вимогу представників претендента на посаду президента США від республіканців Дональда Трампа з офіційної програми Республіканської партії вилучено зобов’язання надати Україні летальне озброєння.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ