kortunov
Нова адміністрація США не прагнутиме зняти санкції з Росії на початку 2017 року, вважає Кортунов

Новообраний президент США Дональд Трамп не збільшуватиме обсяги допомоги Україні та не виступатиме за пришвидшення прийняття України до НАТО. Таку думку висловив російський політолог Андрій Кортунов, передає Голос Америки.

Він також прогнозує, що Трамп не стане «зливати Україну» Путіну.

«Така угода була би невигідною США. Нова адміністрація не буде прагнути зняти санкції з Росії на початку 2017 року та не стане змінювати позицію щодо територіальної цілісності України. У найближчому майбутньому Кремль може сподіватись хіба що на рішення США не відправляти летальне озброєння до України або якогось рівноцінного символічного кроку», – сказав Кортунов.

Водночас керівництву України не варто чекати на особливу увагу від Дональда Трампа, застерігає він. Причина полягає в тому, що офіційний Київ відкрито підтримував під час президентських перегонів Гілларі Клінтон.

«Трамп також вважає, що ситуація в Україні є головним чином проблемою Європи, з якою мають розбиратись європейські лідери. І, як чоловік відомий злопам’ятністю, Трамп навряд чи приділить багато уваги політичним лідерам країни, яка відкрито підтримувала Гілларі Клінтон», – наголосив Кортунов.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ