Трамп представив свою економічну програму
Трамп представив свою економічну програму

Кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп заявив, що для багатьох американців сума податків дорівнюватиме нулю. Про це він заявив під час виступу в економічному клубі Детройта, передає Голос Америки.

Мільярдер представив свою економічну програму. У ній йдеться про зниження податків, зміни в державному регулюванні бізнесу та підвищення добробуту середнього класу. «Я хочу дати імпульс Америці», – сказав Трамп.

Варто зазначити, що виступ кандидата від республіканців кілька разів переривали крики протестувальників, яких одразу вивели із залу.

Водночас, гучну підтримку з боку бізнес-спільноти отримали заяви Трампа про намір скоротити податки для корпорацій з 39% до 15%, а також спростити і зменшити оподаткування для простих громадян.

«Я збираюся сильно скоротити регуляції. Я хочу, щоби багатство залишалося в Америці. Ми конкуруємо з усім світом, і я хочу, щоб Америка перемогла», – заявив він.

Трамп також пообіцяв спростити оподаткування для окремих громадян, заявивши, що «для багатьох американців сума податків дорівнюватиме нулю».

Крім того, він закликав до мораторію на нові державні регуляції, відродження проекту з будівництва нафтопроводу з Канади через всі центральні американські штати та ліквідації податку на велику нерухомість в разі смерті їхніх багатих власників.

Свого опонента, Гілларі Клінтон, Трамп назвав «кандидатом минулого», відданим високим податкам, більшим обмеженням для бізнесу та посиленню контролю в питаннях розвитку енергетики.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, згідно з результатами опитування, станом на 2 серпня, кандидат у президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон на 9% випереджала за популярністю свого суперника.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ